На вибори потрібно йти з новим виборчим законодавством, – Матківський

«Народний контроль» підтримав новий Виборчий кодекс та підготував поправки до нього

Про це в ефірі телеканалу «Київ» розповів народний депутат, член політради партії «Народний контроль» Богдан Матківський.

«Зараз абсолютно немає довіри до влади. До Верховної Ради, до Кабміну і президента. Очевидно, що за таких умов потрібно йти на перевибори. Але важливо, яке буде виборче законодавство. Адже якщо лишити чинне, почнеться знову підкуп виборців та лишиться той самий склад. «Народний контроль» у повному складі голосував за Виборчий кодекс № 3112-1. Відкриті виборчі списки – це одна з принципових вимог нашої партії. І зараз ми готуємо поправки до другого читання», – заявив він.

Матківський наголосив, що «Народний контроль» категорично проти зовнішньої реклами під час виборів.

«Зовнішньої реклами (білбордів, вивісок, реклами на транспорті, – ред.) немає бути взагалі. Також ми наполягаємо на обмеженні витрат на рекламу по телебаченню. Усі партії мають бути у рівних умовах та обмежитися у витратах на рекламу сумою в 10 млн грн. Цього вистачить, аби донести позицію та ідеї партії. Також ми вважаємо, що прохідний бар’єр має бути не 4, а 2%. Це допоможе молодим партіям, які не мають фінансування потрапити до Ради. І це буде справедливо щодо людей, адже 2% – це майже 400 тис. виборців, чиї інтереси потрібно відстоювати в парламенті», – зауважив нардеп.