На вимогу громади селищний голова Квасилова заветував скандальне рішення сесії (+відео)

Голова Квасилівської селищної ради Горбатюк С. зупинив рішення позачергової сесії, на якій було надано дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва духовно-просвітницького центру. Таке розпорядження з’явилось на офіційному сайті ради.

Нещодавно, разом з керівником Рівненської обласної організації «Народного контролю» Дмитром Сільманом квасилівці влаштували обструкцію селищному голові. Мешканці селища обурились фактом виділення землі немісцевій організації, адже, зважаючи на дефіцит земельних ресурсів, далеко не всі учасники бойових дій, що мають першочергове право на отримання землі, змогли його використати.

«В першу чергу, ми апелювали про порушення ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації». Ні проект рішення, ні повідомлення про проведення засідання земельної комісії з цього питання оприлюднено не було. Людина, яка звернулась із відповідним клопотанням до селищного голови, офіційно отримала доручення від самої організації через кілька днів, аніж, власне, зареєструвала заяву. Все це свідчить про те, що рішення хотіли протягти тихцем, аби в селищі не довідались. Як виявилось, дарма, адже, після того, як в Квасилові відбувся резонанс, голова був вимушений ветувати його та знову виносити на сесію. Якщо місцевих задовольнить такий розвиток подій, скандал вщухне. Хоча, думаю, сесія 9 червня не буде простою», – зазначив Дмитро Сільман.