На Вінниччині депутат «Народного контролю» облаштував смачну зупинку для велосипедистів (+фото)

24 червня на Вінниччині відбувся двохсоткілометровий заїзд на довгу дистанцію, в якому взяли участь 55 велосипедистів.

фото7

Заїзд стартував о 8:00 на Західному автовокзалі у місті Вінниця.

фото5

фото9

фото17

Бревет «Пиріжковий» – саме таку назву отримав велозаїзд. Бревет – це їзда на марафонську дистанцію з обмеженим часом. На певний кілометраж розрахований різний час, 200 км потрібно подолати за 13 годин і 20 хвилин, переможець той, хто вклався в часові рамки, тобто, якщо всі встигли вкластися в потрібний час, то всі й перемогли. А «Пиріжковий», бо фінішували велосипедисти у селищі Лука Мелешківська, яке славиться найсмачнішими на Вінниччині пиріжками. З`їздили за пиріжками, називається.

Офіційний організатор заїзду Kyiv Bicycle Club. Координував маршрут Олекандр Царевський.

Шлях заїзду лягав через місто Хмільник, де на спортсменів чекали активісти та депутат від «Народного контролю» Юрій Шевченко.

фото19

«Я надав фінансування на харчування, на облаштування місця для зупинки, намету. Ми зустріли спортсменів, нагодували та провели. Тож велосипедисти з новими силами вирушили далі», – говорить Юрій Шевченко.

фото14

фото20

фото3

Самі спортсмени навіть не очікували такого теплого прийому в Хмільнику, тож намет з смаколиками став для них приємною несподіванкою.

Заїзд закінчився перемогою всіх учасників. Найшвидше впорався Матіщук Сергій, який проїхав дистанцію за 7 годин і 20 хвилин, останньою, але не переможеною була Світлана Шкляр, вона подолала шлях за 13 годин.

фото1

фото2

І це лише початок, бо 200-кілометровим заїздом бревет не завершується, ще є 300 км – за 20 годин, 400 км – за 27 годин, 600 км – за 40 годин, 1000 км – за 75 годин, і фінальний заїзд на 1200 км – за 90 годин. Фінальний марафон традиційно проходить у Франції, до нього потрапляють найкращі.