На Вінниччині у дитячі садки закуповують продукти за завищеними цінами

У місті Гайсин на Вінниччині – утричі завищені ціни на харчування в дитячих садках,  – про це заявляють  місцеві мешканці.

«Ми платимо великі кошти на харчування дітей у садочку. Утім онук приходить голодний. Значить,  потрібно перевірити меню», – прокоментувала Зоя Павлівна, лідер «Народного контролю» у Гайсині.

Бухгалтерія дитячого садка №2 пояснила процедуру, за якою працює заклад. Так, кожен дитячий садок проводив свої торги, як переконують,  за найвигіднішими  пропозиціями.

«Закупівельна ціна м’яса зараз навіть трошечки менша, аніж була взимку, коли продукт вартував до 100 гривень за кілограм»,  – говорить спеціаліст  юридичного відділу  Гайсинської міської ради  Оксана Семенюк.

Утім, як розповіли торговці, навіть на ринку роздрібна ціна на м’ясо у Гайсині жодного разу не сягнула позначки 100 гривень. Щонайбільше взимку м’ясо вартувало 78 гривень за кілограм.

 Відтак «Народний контроль» Вінниччини звернувся у Держфінінспекцію у Вінницькій області, щоб ті перевірили цінову політику на харчування у гайсинських дитсадках.