На вул. Конякіна у Луцьку демонтують зайві бордюри

Біля двох будинків на вул. Конякіна у Луцьку почали встановлювати нікому не потрібний тротуар, який лише забрав площу для паркування авто. Згоди на це ніхто із місцевих жителів не давав, тому вони звернулися по допомогу до «Народного контролю».

 Асфальтовані тротуарні доріжки з двох сторін – нововведення будівельників, яке не сподобалось ані місцевим мешканцям, ані водіям. Зараз на авто годі розминутися.

 «Встановлюють абсолютно не потрібний бордюр, –  розповідає місцева мешканка Тетяна – Ніхто ним ходити не буде, його не було ніколи.  Зараз ми просимо прибрати це –  але ні, треба ж гроші кудись вкласти.  Ми вже два тижні сваримося».

  Якщо мешканці сусіднього будинку встигли відмовитись від непотрібних бордюрів, то біля девятиповерхівки на вулиці Конякіна, 19 роботи уже почали. Це й було, за словами комунальників головною причиною того, чому тротуари не перероблятимуть під бажання мешканців.

 За словами директора Департаменту ЖКГ Луцька Івана Кубіцького, навіть там де роботи не стартували, за них уже треба заплатити.

 Активісти «Народного контролю» разом із громадою домовились зустрітись із комунальниками та підрядниками , щоб вирішити долю горе-тротуару. Під час зустрічі  людям пообіцяли демонтувати доріжку.

 «Домовились, що бордюри демонтують за рахунок підрядника. Зате буде розширена стоянка для авто, – повідомив Іван Кубіцький.