4

На Житомирщині активісти збирали підписи на підтримку законопроектів «Народного контролю» (+фото)

Днями  на Житомирщині стартувала акція зі збору підписів на підтримку законопроектів «Народного контролю», які б допомогли наповнити бюджет, а саме: фінансування комунальних послуг у медзакладах і школах з місцевих бюджетів; фінансування за рахунок місцевих бюджетів оплати праці 25% робітників у загальноосвітніх закладах, що забезпечують навчальний процес (це коштуватиме бюджетам 9,2 млрд гривень); обмеження матеріального забезпечення студентів; додатковий податок на малий бізнес (сума до сплати – не менше 350 гривень (22% від мінімальної зарплати) незалежно від того, чи є прибуток, чи немає.

Також ми вимагаємо: підняття мінімального прожиткового мінімуму та пенсій; повернення усіх законних пільг соціально незахищеного сектору (пенсіонери, чорнобильці, афганці); підвищення стипендій до рівня прожиткового мінімуму, виплати надбавок до стипендій за успіхи в навчанні.

У рамках акції просимо владу розробити програму «пільговий квиток», що дасть можливість всім пільговим категоріям користуватись у повному обсязі всіма видами міського транспорту (тролейбусами, трамваями та маршрутними автобусами).

Крім того, урахувати проблематику віддалених районів міста, де дуже погане сполучення тролейбусів або взагалі даний транспорт відсутній. У таких мікрорайонах проживає багато людей, а інфраструктури немає .

Вимагаємо від перевізників та влади довести необхідність підвищення плати за проїзд у міському транспорті. Житомиряни мають право знати, чому підніметься вартість проїзду.

Всі небайдужі можуть підписати електронну петицію тут.

5 3 2 1