Найбільше інвестували в Україну наші заробітчани, – Добродомов

Минулого року наші заробітчани передали додому 9,3 млрд доларів лише офіційно.

Про це заявив лідер партії «Народний контроль», народний депутат України Дмитро Добродомов в ефірі політичного ток-шоу «Український формат» на телеканалі NewsONE.

«Ця сума більша, ніж МВФ та інвестори разом надали Україні. МВФ – це структура, яка просто вичавлює Україну як лимон. В обмін на якісь кредити влада віддає наш кругляк, землю. Піднімає тарифи та пенсійний вік. Цими усіма реформами виганяє робочу силу з нашої країни. У нас скоро лишиться 20 млн громадян, які будуть обслуговувати олігархів та транснаціональні компанії», – наголосив нардеп.

Він додав, що Україна має відновлювати власну економіку та забезпечити людей гідною роботою.

«Народний контроль» має чіткий Антикризовий план розвитку нашої економіки. Ми пропонуємо дієву програму «Перше робоче місце». Необхідно дати молоді гідну зарплату, щоб залишити її в Україні. Потрібно створити «Фонд підтримки молоді». Цей фонд має вирішити проблему придбання житла молодими сім’ями. Фонд має надавати кредит під 1% річних на придбання житла для молодих сімей – така формула працює в Чехії», – констатував лідер «Народного контролю».