Нахабно порушили законодавство, – Данильчук про кадрове призначення у Луцькраді

У Луцькій міській раді новим керівником відділу державного архітектурно-будівельного контролю став 23-річний Владислав Троць.
Депутат, керівник фракції «Народний контроль» Павло Данильчук вважає це призначення незаконним. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Одне питання – працевлаштовувати депутатів-однопартійців та переводити їх на керівні посади без конкурсу через призначення радниками міського голови. Інше питання – нахабно порушувати законодавство та призначати начальником відділу державного архітектурно-будівельного контролю людину без жодного дня досвіду роботи на державній службі чи в органах місцевого самоврядування. Хоча на керівну посаду вимоги ще суттєвіші – стаж роботи за фахом на державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років!», – йдеться у дописі.

Депутат проаналізував протокол конкурсної комісії та виявив низку порушень.

«Конкурс проводиться в одного учасника і саме ним є лише той самий ще вчорашній студент Троць;
за результатами розгляду документів він не має права допускатися до проходження конкурсу, про що був повідомлений відділом кадрової роботи, але конкурсна комісія голосує «за», бо, бачте, він наполягав на складанні іспитів. Оце так підстава, що там ті вимоги, коли людина хоче; і врешті-решт та ж сама конкурсна комісія одноголосно рекомендує призначити Троця на керівну посаду, тільки чомусь підписів членів комісії на протоколі немає», – написав Данильчук.

Керівник «Народного контролю» вимагає реакції правоохоронних органів.