Наливайченко розповість Антикорупційному комітету про корупційні оборудки з нафтопродуктами

У середу, 17 червня, голова СБУ Валентин Наливайченко візьме участь у засіданні Комітету ВРУ з питань протидії та запобіганню корупції, де ознайомить із деталями корупційних оборудок з нафтопродуктами.

Про це повідомив народний депутат України з фракції «Блок Петра Порошенка», секретар Комітету з питань протидії та запобіганню корупції Дмитро Добродомов в ефірі програми «Подробиці тижня» на телеканалі «Інтер».

Зокрема, ще у п’ятницю, 12 червня, Валентин Наливайченко в ефірі однієї з телевізійних програм підтвердив факти корупційних оборудок із нафтопродуктами, за якими вже відкриті кримінальні справи, проводяться слідчі дії.

«Складено план невідкладних слідчих дій, викликаються на допит всі посадові особи. Також цю справу взяв під особистий контроль Президент України. Повернення не буде, – це точно», – заявив Наливайченко.

Тепер же про деталі корупційних оборудок керівник СБУ розповідатиме представникам Антикорупіційного комітету.

«У середу Наливайченко ознайомить депутатів нашого комітету з усіма матеріалами справи. Засідання буде публічне і відкрите. Ми зможемо дізнатися  прізвища людей, які відігравали роль у цих оборудках», – розповів Дмитро Добродомов.

Нагадаємо, сотні тисяч тон нафтопродуктів, які пов’язані з  корупційними оборудками Курченка, зберігалися на основних резервах, в тому числі і на згорілій нафтобазі у Васильківському р-н поблизу Києва.

Раніше, Дмитро Добродомов вже передав до Генеральної прокуратури України факти  щодо розкрадання нафтопродуктів на суму 174 млн гривень,  до яких причетні теперішні народні депутати та колишні чиновники, які домоглися закриття цієї кримінальної справи.