Нам потрібно працювати над модернізацією українських держпідприємств, а не над приватизацією, – Добродомов

«Народний контроль» пропонує відновлювати державні підприємства, аби створити конкурентний ринок праці.
Про це заявив лідер партії «Народний контроль», народний депутат Дмитро Добродомов на зустрічі з колективом «Черкасиводоканал», у межах робочої поїздки до Черкас.

«Зараз влада продає за копійки наші держпідприємства. Все тому, що треба хоч якось наповнити бюджет, адже МВФ з наступного року чекає на повернення боргів. Так звана приватизація сьогодні справді вигідна олігархам. Адже вони зараз скуплять наші держпідприємства. Потім, вже за традицією, викачають з них усе можливе та не виконають жодних інвесторських зобов’язань», – пояснив Добродомов.

Він наголосив, що «Народний контроль» виступає проти приватизації стратегічних підприємств.

«Перед тим, як продавати підприємства, потрібно їх удосконалити. Поставити якісний державний менеджмент, модернізувати їх, вкласти гроші. Поставити конкуренті зарплати, аби люди не виїжджали за кордон. А продавати ці підприємства можна лише після повного перезавантаження країни. Лиш тоді, коли в країні працюватиме закон, ми створимо справедливі суди та проведемо антикорупційну реформу. А це можливо лише після зміни цієї влади, яка грає за старими правилами, нею ж написаними», – зазначив Дмитро Добродомов.