Нам вдалося змінити Дрогобич, бо ми просто виконували свої обіцянки, – Матківський

Після перемоги на місцевих виборах у Дрогобичі, що на Львівщині, «Народний контроль» почав виконувати «Антикорупційний план».
Про це заявив народний депутат, член політради партії «Народний контроль» Богдан Матківський.

«На місцеві вибори 2015 року ми йшли з «Антикорупційним планом». Мета проста: зробити прозоре місто, аби викорінити корупцію! У Дрогобичі ми перемогли. Що робить команда міського голови Тараса Кучми? Не повірите, просто три роки ми виконуємо наші передвиборчі обіцянки! Ми зробили відкритою інформацію про використання коштів. Інтегрували модуль ProZorro в інформаційний сайт міськради, аби все можна було знайти. Місто увійшло до ДЕСЯТИ найпрозоріших міст України. Тарас Кучма увійшов до топ-20 мерів-інноваторів України. Дрогобич переміг у конкурсі «Кращих практик місцевого самоврядування», – розповів нардеп.

Матківський наголосив, що антикорупційна програма допомогла вберегти гроші від корупціонерів та вкласти їх у місто.

«Кажу вам не як депутат, а як житель Дрогобича. У місті ремонтують дороги, ставлять освітлення. Вперше за тридцять років у місті відкрили два басейни. До цього не мали жодного. Ми змогли змінити Дрогобич, зможемо змінити і країну. Тим самим планом, який дав результат», – констатував він.