Напередодні Дня Героїв на Тернопільщині відбулася патріотична гра «Легенда УПА»

Теренова гра «Легенда УПА», що зібрала понад 200 хлопців і дівчат з усієї Тернопільщини, відбулася 19-21 травня на Теребовлянщині.

Ініціаторами заснування гри у 2003 році були патріоти, представники громадських організацій. Сьогодні вишкіл організовує ГО «Молодіжний націоналістичний конгрес» за підтримки відділу сім’ї та молоді та управління освіти і науки облдержадміністрації.

На закритті гри до учасників та переможців звернувся голова фракції «Народний контроль» в обласній раді Володимир Болєщук. Разом із колегою за багатьма патріотичними проектами, громадським активістом Віталієм Шафранським, депутат протягом десяти років долучається до організації «Легенди УПА».

«Не випадково і символічно, що «Легенда УПА» відбулася напередодні Дня Героїв, який українці відзначають 23 травня. Адже саме на таких вишколах відбувається фізичне і моральне зростання молоді. Саме тут, у ігрових екстремальних умовах, на прикладах  звитяги справжніх, а не розмальованих пропагандою героїв гартується дух і характер сучасних патріотів, готових захищати Україну», – зазначив Володимир Болєщук.

Цьогорічним переможцем гри за результатами туристичного, інтелектуального та творчого етапів стала команда Теребовлянщини.

IMG_5147