4434

«Народна Рада» Кременчука вимагає від влади припинити геноцид малого підприємництва в Україні

Затягувати зашморг на шиї підприємництва – вкрай безвідповідально і навіть небезпечно з точки зору соціальної напруженості. Все одно як грати з вогнем.

Такі настрої панували на загальних зборах Громадської організації підприємців м. Кременчук «Народна Рада», що відбулися на поточному тижні на найбільшому Придніпровському речовому ринку міста.

Особливого роздратування викликають у людей спроби уряду зобов’язати використовувати касові апарати (РРО) на ринках.

«Увага! Це новий, але явно не останній крок з випробування терпіння малого підприємництва», –  лунало на зборах.

«У країні обмежують свободу ведення підприємництва найдрібнішого бізнесу. Інакше як дурістю чи тупою впертістю це не назвеш. Очевидно, що технічно дуже складно посадити на РРО торговців ринків, дрібних підприємців та фермерів», – стверджують активісти.

«Підкажіть, де взяти кілька десятків тисяч гривень для придбання та обслуговування касового апарату. І поясніть, як на сільському або міському ринку підключити його до інтернету для передачі інформації на центральний сервер?!», – запитували люди.

«Тепер нам, підприємцям Кременчука, ясно, ви і є та «рука Москви», що піднімає народ на бунт», – вигукували учасники зібрання.

Нагадаємо, що у розвинених країнах малий та середній бізнес дає можливість реалізувати новаторську ініціативу, здійснити проривні інноваційні проекти. В Україні, яка кілька останніх років переживає соціально-економічну кризу, малий бізнес часто є засобом для виживання, єдиним шансом прогодувати себе і свою сім’ю.