Народний депутат, лідер «ГР «Народний контроль» Дмитро Добродомов відзвітував перед виборцями Львова

У неділю, 20 вересня, народний депутат України, лідер політичної партії «Громадський рух «Народний контроль» Дмитро Добродомов уже вдруге від моменту свого обрання до парламенту відзвітував перед виборцями у Львові.

Під час зустрічі Добродомов розповів про підсумки 10 місяців своєї роботи у Верховній Раді України.  Мова йшла про законодавчу роботу, антикорупційну діяльність на посаді секретаря парламентського Комітету з питань протидії і запобігання корупції, інші громадсько-політичні ініціативи.

lviv_zvit2

На зустріч із народним депутатом Дмитром Добродомовим прийшли сотні мешканців Львова

Зазначимо, Дмитро Добродомов став народним депутатом України перемігши як самовисуванець в одномандатному виборчому 115-му окрузі (Сихівський та Личаківський райони Львова, та м. Винники).

Серед своїх основних досягнень нардеп назвав закони про діяльність антикорупційного бюро, про мораторій на вивіз українського лісу-кругляка, проект постанови про необхідність встановити пильний парламентський контроль над розслідуванням злочинів під час Революції Гідності. Загалом, Дмитро Добродомов є співавтором 42 законодавчих ініціатив, 33 проектів законів, 9 проектів постанов.

Лідер політичної партії «Громадський рух «Народний контроль» пояснив своїм виборцям, що вийшов із фракції БПП передусім тому, що не задоволений пасивною позицією найбільшої парламентської партії щодо виконання вимог суспільства.

Також Добродомов повідомив, що зараз у ВРУ створено нове міжфракційне об’єднання «Народний контроль», до складу якого, окрім нього, увійшли народні депутати Андрій Антонищак, Олег Мусій, Богдан Матківський, Євген Рибчинський та Олексій Мушак.

Дмитро Добродомов: «Вибори 25 жовтня мають забезпечити оновлення місцевої влади».

Дмитро Добродомов: «Вибори 25 жовтня мають забезпечити оновлення місцевої влади».

За словами Добродомова, найближчі місцеві вибори мають забезпечити оновлення місцевої влади: «до органів місцевого самоврядування повинні прийти журналісти, волонтери, громадські діячі, соціально-відповідальні підприємці – люди, які вже довели свою ефективність на місцях».

Саме таких людей об’єднала політична партія «Громадський рух «Народний контроль», яка братиме участь у місцевих виборах з метою запровадити в українську політику принципи Майдану: відкритість, самоврядність, справедливість.

Під час зустрічі, на яку прийшли кілька сотень львів’ян, Дмитро Добродомов заявив, що на прийдешніх місцевих виборах кандидуватиме на посаду міського голови Львова. Нардеп певен: змінювати країну слід починати на місцях. 

lviv_zvit

Дмитро Добродомов балотуватиметься на посаду міського голови Львова, адже переконаний: змінювати країну потрібно починати на місцях

Також під час зустрічі було представлено команду «Народного контролю», що братиме участь у місцевих виборах у Львові. Серед кандидатів – відомі громадські діячі, активісти Майдану, журналісти, волонтери, соціально-відповідальні підприємці.

Нагадаємо, за 10 місяців роботи у Верховній Раді України Дмитро Добродомов увійшов у ТОП-5 найвідповідальніших депутатів за версією громадсько-політичного проекту «СЛОВО І ДІЛО».  А за результатами моніторингу громадянської мережі «ОПОРА», Добродомова визнано найактивнішим депутатом-мажоритарником Львівщини.

За підсумками Центру експертних досліджень «ТЕМА», він потрапив у п’ятірку «Найкращих народних депутатів від Львівщини», увійшов у перелік найбільш відкритих і відповідальних депутатів, які постійно звітують про свою роботу. Також, за версією громадського руху «ЧЕСНО» та Інтернет-порталу VoxUkraine, Добродомов має один з найвищих показників рейтингу «Депутати-реформатори»: 95,45 балів із 97,75 можливих. Це значить, що народний депутат підтримує голосуванням справді потрібні для країни й ефективні законодавчі ініціативи.