«Народний контроль» активно долучився до вивчення причин пожеж в екосистемах Херсонської області

Від початку року Херсонщина потерпає від масштабних пожеж. Загальна статистика пожеж в екосистемах за 1 квартал – понад 188 пожеж на площі гасіння 85 га. У порівнянні з минулим роком кількість пожеж в екосистемах збільшилася в рази. Влада та правоохоронні органи не діють і не намагаються зробити щось для запобігання згорянням в екосистемах.
Активісти «Народного контролю» ініціювали зустріч на радіо «Суспільне». Саме цю тему обговорював Валерій Гурківський – помічник народного депутата України Дмитра Добродомова разом з директором Національного природного парку «Нижньо-Дніпровський» та керівником відділу планування заходів цивільного захисту ОДА.

«На засіданні Громадської Ради при Херсонській Державній Адміністрації, ми розглядали саме це питання. Ми маємо кілька версій виникнення пожеж в екосистемах. Треба чітко розуміти проблему виникнення загоряння, тільки тоді ми зможемо прикласти максимум зусиль та ефективних дій на подолання цієї проблеми», – заявив Валерій Гурківський, голова Херсонського осередку політичної партії «Народний контроль».

Надалі активісти «Народного контролю» відстежуватимуть пожежі в екосистемах та впливатимуть на органи виконавчої влади з метою запобігання цим пожежам.