«Народний контроль» Борщева проти передачі лікарні на баланс ОТГ, — Мамчур

Депутати Борщівської районної ради, що на Тернопільщині, вирішили передати місцеву комунальну лікарню на баланс об’єднаної територіальної громади. З цим категорично не згідні їхні колеги з фракції від «Народного контролю».

«Вважаємо, що лікарня повинна залишатися у статусі районної, аби все населення Борщівщини могло отримувати там вторинну медичну допомогу. Ми зробили збори працівників лікарні, запросили керівників Борщівської ОТГ. Вони проти передачі їм цього закладу, бо не готові утримувати його через недофінансування медичною субвенцією. Колектив теж проти передачі лікарні на баланс ОТГ. Думаємо, депутати міської ради нас підтримають. Очікуємо рішення їхньої сесії», — коментує Ігор Мамчур, голова депутатської фракції «Народний контроль» в Борщівській райраді.

Фракція, очолювана Ігорем Мамчуром, не тільки проти передачі райлікарні на баланс ОТГ, а й проти реорганізації закладу. «Народноконтролівці» пропонують не руйнувати його реорганізаційними перетвореннями, а підсилити матеріальну-технічну базу, аби лікарня вступила до майбутнього медичного округу повноцінною медустановою.