«Народний контроль» Черкащини організував виставку, присвячену подіям на Сході

У переддень Дня захисника України, 13 жовтня, учні 31-ої Черкаської гімназії відвідали патріотичну екскурсію «Між війною і життям» у Черкаському обласному краєзнавчому музеї.
На виставках «Війна триває…» і «Військово-польовий АРТ» діти ознайомились з героїчними вчинками земляків, які захищають волю і єдність держави у війні на Сході.
Учні поспілкувались з ветеранами війни: легендарним «кіборгом», командиром відділення 95-ї окремої десантно-штурмової бригади, активістом «Народного контролю», Василем Шкутом, командиром відділення розвідвзводу 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади Олександром Кутнім та бійцем підрозділу МВС України Юрієм Наконечним.
Школярі почули про бої за Слов’янськ, Дебальцеве, на Світлодарській дузі, оборону Донецького аеропорту, дізнались про солдатські будні, взаємопідтримку і навіть про гумор на війні.

«Сьогодні настав час, щоб українська молодь чітко окреслила свою позицію щодо розбудови та захисту української державності. Патріотизм має бути одним з основних пріоритетів у вихованні молоді, аби не повторилися в майбутньому події на Сході», – наголосив «кіборг» Василь Шкут.

«Народний контроль» на Черкащині і надалі буде долучатися до заходів, спрямованих на виховання патріотизму в молоді.