«Народний Контроль» добиватиметься аби будинок по вул. Балабана, 10 був відремонтований цього річ

До «Народного Контролю» звернулися мешканці вул. Балабана,10. Люди розповіли, що їхній будинок розвалюється навпіл. Мешканці неодноразово зверталися до комунальників, однак, безрезультатно.

«У нас руйнується будинок і в нас руйнується наша квартира. Завдяки будівництву, яке заморожено вже близько 8 років, там нічого не робиться. І будинок просто пливе в той котлаван. Це видно по цих тріщинах по будинку, просто виломлюється балкон», – розповідає місцева жителька Ольга.

 «Каміння на голову кожен день падають, тобто – це кожен день дощ з мілкого піска, камінчиків, балок», – додає пані Галина.

Тим часом, у місцевій адміністрації «Народному Контролю» обіцяють укріпити та відремонтувати будинок.

 «Цей будинок потребує проведення капітальних робіт для виведення його з такого стану – це є металеві обойми, підсилення металом, скріплення будинку. Наступного року ми будемо пропонувати його в титульний список», – наголошує заступник голови Галицької райадміністрації міста Львова Андрій Зозуля.

Натомість один з лідерів «Громадського руху «Народний Контроль» Валерій Веремчук переконаний – гроші на капітальний ремонт будинку можна знайти і цього року.

«Цей будинок має бути укріплений коштами міського бюджету. У цьому році на житловий фонд в бюджеті міста Львова є закладена велика сума коштів – це десятки мільйони гривень, і я переконаний, що цю проблему можна і потрібно дуже швидко вирішувати. Ми будемо піднімати цю проблему максимально і змушувати чиновників все-таки відремонтувати, укріпити будинок, щоби не довести його до руйнування», – зазначає голова депутатської групи «Народний Контроль» у ЛМР Валерій Веремчук.

«Народний Контроль» перевірить, чи проведуть капітальний ремонт будинку по вул. Балабана, 10.

https://youtu.be/eTHY_syAMfE?list=PLDEZiCP-7YqhhR50bi3OHMJUvih1kPICG