«Народний контроль» долучився до вшанування дня Пам’яті Чорнобиля

25 квітня 2019 року активісти «Народного контролю» разом з Херсонською громадською організацією «Союз ветеранів і інвалідів Чорнобиля», Південним регіональним відділенням міжнародного благодійного фонду інвалідів Чорнобиля та Херсонським осередком Всеукраїнської громадської організації «Асоціація «Афганці» Чорнобиля» організували захід присвячений Міжнародному дню пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф.

«Народний контроль» постійно опікується соціальними проблемами ліквідаторів, переселенців та їхніх сімей. Щороку сумісно організовується багато заходів, неодноразово було організовано поїздки до самого Чорнобиля. Осередок «Народного контролю» безкоштовно надає юридичну та матеріальну допомогу людям, які цінною власного здоров’я та життя рятували наше майбутнє.
Вже традицією стало, що міська влада ігнорує заходи присвячені цьому дню. Так і сьогодні, всі прохання ліквідаторів про допомогу та про участь в заході були просто проігноровані. Ні матеріальної допомоги, ні організації санаторно-лікувальних оздоровлень, ні забезпечення житлом чорнобильці не отримують. На багаторазові запити до влади міста отримано лише надії та сподівання.

«Ми вдячні героям-ліквідаторам за їхню мужність, за те, що попри небезпеку вони робили все, аби захистити весь світ від наслідків страшної катастрофи. Нашу вдячність цим людям ми проявляємо саме у допомозі їм, та це мінімум, в порівняні з їхнім подвигом. Якщо міська влада так зневажливо ставиться до чорнобильців – це не наша влада. В котре ми пересвідчуємося в їхньому ставленні до цього заходу», – голова Херсонського осередку політичної партії «Народний контроль» Валерій Гурківський.