«Народний контроль» долучився до концерту, присвяченого Дню визволення міста Херсон від фашизму

Вже 17 років поспіль херсонці відзначають визволення міста Херсон від фашизму. Кожного року до цього заходу долучається і Херсонський міський осередок «Народного контролю». Відкритий фестиваль військово-патріотичної пісні «Рядки, опалені війною» спрямований на виховання громадської свідомості та патріотичного виховання молоді.

«Такі заходи дуже важливі в наш час. Ми маємо виховувати патріотів та захисників своєї держави. Сьогодні військово-патріотичне виховання має бути на першому місті, до тих пір, поки виховання національно свідомих громадян не стане систематичним процесом», – зауважив голова Херсонського міського осередку «Народного контролю» Валерій Гурківський.

На конкурсі були озвучені як сучасні пісні, так і ті, які асоціюються в нас з Антитерористичною операцію в Україні. Дуже багато рядків було написано нашими воїнами, які воюють на сході. Діти виконували композиції від душі, це міг побачити кожен, хто був присутній. Активісти «Народного контролю» нагородили переможців грамотами.

«Доки не буде сформована нова політична нація, доти життєдіяльність української держави буде під загрозою», – додав Валерій Гурківський.