«Народний контроль» долучився до вирішення проблем ЖКХ

До осередку «Народного контролю» звернулися мешканці міста Херсон. Вже понад місяць в їхньому будинку не працюють ліфти. Люди обурені. Будинку понад 40 років і мешканці переважно похилого віку, яким дуже тяжко підійматися на верхні поверхи. Влада ігнорує всі їхні заяви щодо вирішення цього питання. Також у будинку проживає хлопець з обмеженими можливостями, який взагалі не має змоги вийти зі стін своєї квартири. Вже місяць він не був на вулиці, а посадовцям на це байдуже.

«Мешканці будинку були вимушені вийти до міської ради, тому що місяць ходять пішки. Будинок належав до ЖБК, тому фінансування з міського бюджету жодного разу не було. Торік за кошти ЖБК було відремонтовано 3 ліфти, а за кошти вже новоствореного ОСББ була проведена технічна експертиза», – активіст партії «Народний контроль» Олександр Д’яків.

28 серпня під стінами Херсонської міської ради активісти політичної партії «Народний контроль» провели мітинг з мешканцями будинку. Були розгорнуті транспаранти з вимогами до місцевої влади. Пізніше громада відвідала сесію міської ради, де на пленарному засіданні висловили свої вимоги. Було ухвалено рішення виділити 120 тис. гривень на ремонт одного з ліфтів. Краще, ніж нічого, але як будуть жити інші під’їзди без засобу підіймання – невідомо. «Народний контроль» слідкує за ходом справи, бо відомо як наша влада любить відмивати гроші на таких випадках.

«Люди опинилися в скрутному становищі. Старенькі не можуть спокійно виходити на вулицю, бо підійматися сходами багатьом не до снаги. Місцева влада всіляко показує свою бездіяльність, їм просто начхати на потреби мешканців міста. Люди намагаються донести свої проблеми, які влада обіцяла розв’язувати, та поки їх просто не чують», – Валерій Гурківський, помічник консультант народного депутата України Дмитра Добродомова.