«Народний контроль» домігся штрафу з монополіста «Дніпропетровськгаз» в 150 тис грн

За результатами розгляду скарг жителів Дніпродзержинська, зібраних комісією міськради,  НКРЕ КП ухвалила рішення оштрафувати «Дніпропетровськгаз» на суму в 150 тис гривень за зловживання положенням монополіста.

Про це повідомив депутата від «Народного контролю» – Андрій Іванченко, що був ініціатором створення депкомісії.

Депутат зауважує, сума штрафу має бути сплачена до державного бюджету, а зафіксовані порушення  усунені.

 «Причиною для формування депутатської комісії  по роботі зі скаргами та зверненнями городян на місцеве представництво «Дніпропетровськгаз» стало нескінченне нарікання Дніпродзержинців  на роботу підприємства як монополіста», – зазначає він.

Неправомірні відключення споживачів, недотримання вимог правил з проведення безкоштовного ремонту і установки лічильників газу, неправомірне нарахування плати за газ споживачам, – всі ці питання, викладені у скаргах жителів, депутати вивчили, систематизували і скерували у НКРЕ КП та Антимонопольний комітет.

 «Скільки мені говорили –  а що ти зробиш? А чим ти допоможеш? Адже в міськрадах звикли лише ділити гроші, а не приборкувати монополістів. У мене завдання інше. І я щиро радий, що ми змогли досягти перемоги у цій принциповій справі», – зазначив Андрій Іванченко.