«Народний контроль» допомагає бійцю АТО отримати інвалідність

Активісти «Народного контролю» Кіровоградщини допомагають бійцеві АТО Андрєві  Дубинцеві оформити інвалідність: на війні в автомобіль бійця влучив снаряд. У результаті – закрита черепно-мозкова травма, тріснуті  барабані перетинки.

Зараз Андрій майже не чує. Утім лікарі не вважають це причиною для присвоєння хлопцеві групи інвалідності.

«Я зайшов до невропатолога Новгородківського. Вона сказала, що я здоровий, і спитала чого я сюди приїхав. Потім, через скандал, крики, все ж документи мої направила на МСЕК», – розповів Андрій Дубинець.

Хлопець декілька раз переробляв папери, які медики щоразу скеровували назад. Врешті запропонували Андрію самому занести всі документи у МСЕК. Чоловік зробив, як йому порадили, але потрапив у замкнене коло. Виявляється без направлення з лікарні – ніхто в пальця об палець не вдарить.

«Народний контроль» разом із бійцем вирушив в управління охорони здоров’я, щоб з’ясувати, чому військового футболять від однієї інстанції до іншої.

Заступник голови управління Олександр Скрипник, у присутності журналістів зателефонував головному лікарю районної лікарні і наказав цю справу взяти під пильну увагу.