«Народний контроль» допомагає мешканцям Заболотова повернути місцеву автостанцію

Уже кілька місяців жителів Заболотова на Прикапатті від місцевої автостанції відділяє паркан. Люди звернулися до «Народного контролю» з проханням допомогти вияснити, хто зазіхнув на громадське майно і землю.

«До Коломиї ще можемо поїхати. А от у Чернівці, чи в Хмельницький, чи в Івано-Франківськ… Немає навіть розкладу автобусів», –  нарікає місцева мешканка Ольга.

На думку мешканців  Заболотова, головний винуватець ситуації, за якою люди повинні чекати громадський транспорт на узбіччі,  – селищний голова. Саме до нього разом із представниками громади звернулися активісти «Народного контролю».

За словами селищного голови, від станції не було ніякої користі, тому землю, де вона розміщена, …  продали! Втім, як виявилося, частина місцевих депутатів вважає таке рішення недійсним, адже не пам’ятають, щоб голосували за нього.

«Депутати селищної ради звернулися до Автодору із вимогою зберегти автостанцію, адже Заболотів –  селище з немалою кількістю мешканців, студентів», – повідомила депутат Заболотівської селищної ради Марія Вакалюк.

Законність рішення про продажу землі автостанції юристи радять з’ясовувати у суді.

«Ми готові підтримати людей та допомогти з оформленням юридичних документів для подання до суду. Сподіваємося, це питання буде розглянуте і вирішиться на користь заболотівської громади», –  заявив координатор «Народного контролю» Прикарпаття Володимир Гергелюк.