«Народний контроль» і громада Ємилівки вимагають вирішити питання неякісної питної води

Мешканці станції Ємилівка на Кіровоградщині користуються водою із криниць, яку заборонила вживати санстанція. Місцеві чиновники обіцяли провести водопровід ще три роки тому, але ситуація залишилися без змін. Відтак люди звернулися по допомогу до «Народного контролю».

Якщо раніше вода із місцевих криниць була придатна для споживання, то сьогодні, розповідають місцеві мешканці, її якість суттєво погіршала.

«Колись була дуже смачна вода, а зараз від неї утворюється накип, осідає гуща», – переконує літня жінка, бабуся Маруся.

Місцевих обурює, що через бездіяльність чиновників, змушені пити отруйну воду. Тим паче, що у селищі є свердловина, яку лише потрібно обладнати.

Під час зйомок «Народного контролю» у Ємилівці на розмову прямісінько з поля приїхав і сільський голова.

«Наразі робимо дороги, але вода все ж важливіша – це здоров’я людей.  Але ж забезпечити водопостачання швидко не можна. Якщо воно не робилося десятиліттями, то і зараз за день не зробиш», – прокоментував ситуацію сільський голова Володимир Заболотний.

У районній адміністрації журналістам «Народного контролю» пояснили, що вода у свердловині, про яку говорять селяни, також неякісна. Потрібно бурити нову.

«Будуть бюджетні кошти, буде надходження грошей і ми це питання обов’язково вирішимо. Думаю, це станеться або наприкінці 2015-го року, або у 2016-му році», – пообіцяв голова Голованівської РДА Олександр Голумбієвський.

Через півроку «Народний контроль» перевірить, яку воду споживатимуть мешканці Ємилівки.