18.05

«Народний Контроль» і мрія про світло

В гаражному кооперативі «Надія» світло вимикають після 22:00. Для декого із власників гаражів такий графік незручний. Тому ті звернулися до Народного Контролю.
Наталія щодня після роботи ставить свою автівку в гараж. Зачасту працює допізна. Тому коли приїжджає до кооперативу після десятої вечора – світла там вже немає.
– «В такий час світла вже немає, а буває машина ламається і потрібно ремонтувати, на заваді тут стає темінь». – говорить власник гаражу, Наталія.
Не зручно від таких вимкнень багатьом власникам гаражів. Обурюються, що ремонтувати власні автівки після роботи – не встигають. А коли звертаються з проханням дати світло, отримують відмову.
Аби дізнатися чого у кооперативі зникає світло, журналісти Народного Контролю йдуть до голови правління «Надія», Анатолія Костенка. Той на камеру говорити не хоче, а поза камерою пояснює, що світло вимикають із міркувань безпеки, мовляв – світло на ніч вмикати забороняє МЧС. Обіцяє на зборах, обов’язково підняти це питання.
Бухгалтер гаражного кооперативу радить бажаючим звернутися до Кіровоградобленерго аби їм подали електрику індивідуально, зібрати необхідні документи та встановити генератори.
Користувачі ж гаражів витрачати гроші на генератори не хочуть, тому виноситимуть це питання на загальне обговорення – на збори членів кооперативу.
Народний Контроль обіцяє прослідкувати, яке рішення там приймуть.