«Народний контроль» ініціював проведення мирної акції

За ініціативи «Народного контролю» в Херсоні була проведена мирна акція щодо звільнення з посадових місць прокурора Херсонської області Тригубенка В.М. та його заступника Циганка С.В., а також керівника Головного управління національної поліції в Херсонській області Мерікова А.І. та його заступника Вербицького М.Л. Причиною проведення акції стала низка проблем: тотальна корумпованість та хабарництво у цих структурах, «дахування» схем незаконного збагачення, не внесення до ЄРДР гучних заяв про злочини, затягування розслідувань у низці справ.

Підтримало цю акцію багато людей, кожен з яких на собі відчув бездіяльність цих правоохоронних органів.

Активісти відмовилися від пропозиції пройти до актової зали обласної прокуратури, тому до мітингувальників вийшов сам пан Циганок. Як виявилося, в заступника Тригубенка дуже погана пам’ять. На десятки питань від людей він тільки те й говорив, що не пам’ятає ні прізвищ, ні номерів справ. Обурений народ наголошував на звільненні за власним бажанням керівників цієї структури, та заступник прокурора заявив, що відсторонити від посади його може тільки Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія генеральної прокуратури. Тобто звільнятися з тепленького місця він не збирається.

Далі активісти направилися до Національної поліції Херсонської області, де взагалі тотальний безлад. Як виявилося, керівник поліції Херсонської області та його заступники наразі перебувають у відпустках, і це в той час, коли в країні відбувається зміна влади, при якій можна очікувати будь-яких провокацій на прикордонній зоні.
До народу вийшов Баранецький Віктор Петрович, який не дав жодної відповіді на поставленні запитання.

Мітингувальники вручили керівникам обласної прокуратури та Херсонської обласної поліції, а також їхнім заступникам «подяки» та «випускні листи» за «дахування» корупції в Херсонській області.