«Народний контроль» ініціював ревізію у Снятинському дитячому будинку-інтернаті

До «Народного контролю» надійшло анонімне звернення про зловживання у Снятинського дитячого будинку-інтернату для неповносправних.

Зокрема, як ідеться у повідомленні, кошти від меценатів до дітей не доходять, колишній директор закладу, а тепер заступник, Леонтій Шимчук забрав печатку в директорки інтернату і сам вирішує, що робити із коштами закладу. А ще прилаштував на роботу в інтернаті практично всю свою сім’ю.

Активісти «Народного контролю» вияснили, що зять пана Шимчука на території інтернату облаштував приватний стоматологічний кабінет, хоча договору про оренду приміщення нема. Сваха працює на кухні, а донька – лікар-психіатр у тому ж закладі.

Жодної бухгалтерської документації журналістам  показати не змогли (заступник раптово загубив ключ від сейфу), а розповідати про конкретні надходження від меценатів розповісти не забажали.

Зрештою активістам вдалося поспілкуватися з волонтерами, які неодноразово підтримували хворих дітей. Вони повідомили, що часто їхня допомога до немічних просто не доходила.

Водночас місцеві розповідають про геть нескромні статки родини пана Шимчука, які не відповідають зарплатам родини.

У Департаменті соцполітики активістам «Народного контролю» пообіцяли провести перевірку закладу, а от КРУ начебто вже ревізує інтернат.

Додатково «Народний контроль» відправив звернення і в Прокуратуру, щоб перевірка закладу відбулася неупереджено.