«Народний контроль» ініціював робочу групу для з’ясування причин трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі (+відео)

«Народний контроль» у Львівській міськраді  ініціював створення робочої групи для ретельного вивчення причин та обставин, що призвели до трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі.

Про це повідомив голова фракції «Народний контроль»  у міськраді Валерій Веремчук.

До комісії увійдуть депутати Львівської міської та обласної рад, високопосадовці міськвиконкому та облдержадміністрації, експерти-екологи та представники громадськості.

«Зараз потрібно об’єднатися і допомагати рятувальникам. Адже хлопці ризикують життям, аби запобігти екологічному лиху. Тож наше завдання – передусім забезпечити їх всім необхідним, а не в емоціях шукати винуватця», – наголосив Валерій Веремчук.

Також «Народний контроль» закликає  створити Тимчасову слідчу комісію у Верховій Раді для розслідування трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі.

«Спеціальні органи мають дати об’єктивну  оцінку, чому сталося лихо.  Ми контролюватимемо,  аби винні понесли не лише політичну, а й кримінальну відповідальність. Зараз маємо зосередитися на вирішенні проблеми сміттєзвалища, щоб не допустити екологічного лиха. Саме тому сьогодні ми утрималися у голосуванні щодо недовіри міському голові Андрію Садовому», – наголосив Валерій Веремчук.

Нагадаємо, сьогодні депутати міськради виділили кошти для пошукових робіт та рятувальної операції на полігоні у Грибовичах.