«Народний контроль» Івано-Франківщини виступив співорганізатором акції «Моя кров врятує Україну»

22-23 серпня до святкування Дня незалежності України відбулася донорська акція «Моя кров врятує Україну». У межах проекту «ДонорIF» у перший день заходу кров здали близько 30 людей. На акцію прийшли громадські організації та небайдужі франківчани.

«Ми щиро вдячні всім донорам за активну участь. Хай донорство дає Вам відчуття гордості і радості за врятовані життя. Долучайтеся до донорства, пам’ятайте, кожна краплина крові – врятоване життя. Основна мета, яку ми ставимо перед собою – це популяризація донорського руху і поширення донорства серед франківчан», – зазначає координатор проекту «ДонорIF», керівник молодіжного осередку «Народного контролю» Івано-Франківщини, Ірина Кравець-Дирда.

«Літо для нас – це гаряча пора, тому що дітки, як хворіли так і хворіють, як потребували крові, так і потребують, а донорів потрібно завжди», – пояснює в.о. головного лікаря Івано-Франківської обласної станції переливання крові Ірина Федик.

Безпосередньо взяв участь в акції і очільник «Народного контролю» Івано-Франківщини Володимир Гергелюк.

«Зараз, у такий складний для нашої держави час, такі акції особливо потрібні. Цим заходом ми хочемо показати, що патріотизм – це не тільки гучні заяви та мітинги, красиві фото на фоні прапора та у вишиванках, це, у першу чергу, вчинки, які ти робиш для своєї країни!» – заявив Гергелюк.

Акція тривала упродовж двох днів: 22 та 23 серпня. Однак на нових донорів у центрі чекають і надалі: в будні дні з 8 до 13 години.