«Народний контроль» Херсонщини допомагає сім’ї зібрати кошти на лікування батька

До Херсонського осередку «Народного контролю» звернулася сім’я Ірини Володіної, якій необхідна допомога. В серпні 2017 року у їх батька стався інсульт під час операції. Він ледь залишився живий. Після цього сім’я доклала всіх зусиль, аби батько пройшов реабілітацію в Києві в клініці «Добробут». У нього з’явилась позитивна динаміка, та їх випробування на цьому не закінчились. Щоб надалі проходити реабілітацію в Києві, сім’ї потрібно щонайменше 200 000 гривень при тому, що за все лікування, яке вони пройшли, вони мають великий борг.

«Нас дуже збентежило це горе. Всіма силами ми намагаємося допомогти цій родині, адже кожен з нас може опинитися на місці Володимира. Якщо влада байдужа до своїх громадян, які потребують допомоги, ми не маємо права залишити їх», – прокоментував Валерій Гурківський.

Всі разом ми можемо допомогти сім’ї реабілітувати батька, для цього Ірина запрошує вас на безкоштовний благодійний концерт, який відбудеться 24 березня о 15:00 в музичному училище культури, за адресою: вул. Ушакова, 39. Просимо небайдужих долучатися. Номер карти Приватбанку: 5168 7573 1777 0099 – Володіна Ірина.