«Народний контроль» Херсонщини вшанував учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Сьогодні, 14 грудня, активісти «Народного контролю» разом з ліквідаторами поклали квіти до памятника жертв Чорнобильської катастрофи.

«На жаль, наша влада зовсім забула про тих людей, які, не думаючи про своє життя чи здоров’я, в ті страшні хвилини поїхали до Чорнобиля робити усе можливе, аби ми з вами зараз жили в екологічно чистому світі. Адже ми всі могли постраждати набагато більше, якби не вони», – зазначив голова Херсонського міського осередку «Народного контролю» Валерій Гурківський.

Також активісти «Народного контролю» разом із громадою міста підготували пам’ятний концерт на честь Героїв Чорнобиля.

«Дуже сумно, що місцева влада проігнорувала ці заходи. Ми не говоримо про якісь пільги чи матеріальну допомогу. Мова йде про пам’ять, щоб молодь та ті, хто зараз сидить у теплому кріслі, віддали шану загиблим та вшанували тих, хто ще з нами. Виявляється це дуже важко для наших можновладців , і це, звичайно, нас ображає», – підкреслює голова Херсонської громадської організації «Союз Ветеранів і інвалідів Чорнобиля» Людмила Зосімова.

На святі ліквідаторам вручили подяки та нагороди.

«Народний контроль» висловлює подяку за допомогу в організації урочистих заходів Херсонській обласній філармонії, Центру дитячої-юнацької творчості Дніпровського району, депутату обласної ради Роману Педченко, депутату Дніпровської райради у місті Херсон Олександру Дяківу, депутату Козачелагерської сільської ради Наталі Ільїній, а також Сергію Дмитрієву та Віктору Возняку.