«Народний контроль» має план відновлення української економіки, – Добродомов

Проте у Верховній Раді заблоковано 30 законопроектів «Народного контролю».

Про це заявив лідер партії «Народний контроль», народний депутат Дмитро Добродомов в ефірі політичного ток-шоу «Український формат» на телеканалі NewsONE.

«За останні два роки Верховна Рада себе повністю дискредитувала. Очевидно, що парламент і президента потрібно переобирати. Але сьогодні суспільству нав’язується думка, що усі депутати однакові. Група «Народний контроль» у парламенті складається з 4 депутатів. Але за час роботи у парламенті ми підготували 30 чітких законопроектів, які спрямовані на відновлення економіки, підтримки молоді та створення робочих місць», – розповів нардеп.

Добродомов додав, що лише законопроекти про реформу митниці та мінімальну галузеву зарплату працівникам експортноутворюючих підприємств дозволять додатково принести в держбюджет щонайменше 100 млрд грн.

«Ми наполягаємо на відновленні наших заводів та створенні нових робочих місць. Пропонуємо програму «Перше робоче місце» для випускників вишів та створення дієвого «Фонду підтримки молоді», який видаватиме пільгові кредити на житло», – зазначив парламентар.

Добродомов наголосив, що ініціативи «Народного контролю» уже показують позитивні результати.

«Не зважаючи, що ми в опозиції, нам таки вдалося домогтися впровадження мораторію на вивіз лісу-кругляка. І вже в перший рік дії мораторію деревообробна галузь показала приріст на 15%, а меблева – на 12%. Це єдині галузі економіки, які показали приріст при загальному падінні промисловості на 6%», – констатував він.