11933484_694573877241530_3720293080257205480_n

«Народний контроль» може подолати 5-відсотковий бар’єр у Харкові, – соціолог

Нова політична партія «Громадський рух «Народний контроль» у Харкові має великі шанси подолати  на місцевих виборах 25 жовтня 5% бар’єр та потрапити у міську раду.

Про це заявив під час прес-конференції у Києві соціолог Леорнард Левицький, який озвучив  результати соціологічного опитування  від Київського центру політичного й економічного аналізу, – інформує УНІАН.

За словами соціолога,  наразі у харківських рейтингах лідирують партії, які вже мають тут сформований електорат  – «Опозиційний блок» і «Самопоміч».  Втім Левицький прогнозує: якщо «Народний контроль» не здасть обертів, то також пройде до міської ради Харкова. Зараз за даними опитування у «Народного контролю»  3,9%, ще 16,8% містян розглядають можливість підтримати партію своїми голосами.

 «Партія «Народний контроль» володіє найнижчим антирейтингом і при цьому середньою впізнаваністю. При тій роботі, яку веде «Народний контроль» у Харкові,  партія має всі шанси закріпитися в трійці лідерів  і подолати 5% бар’єр», – наголосив Леонард Левицький.

Окрім того, під час опитування вивчалися шанси кандидатів на посаду міського голови  Харкова. Якби вибори відбувалися наприкінці серпня, то з високою ймовірністю переміг би чинний мер Геннадій Кернес.  На другому місці впевнено тримається Анатолій Родзинський, який балотується від «Народного контролю».