«Народний контроль» на Львівщині уже активно веде антикорупційну боротьбу, – Клімов

З владними повноваженнями чи без них активісти «Народного контролю» втілюють «Антикорупційний план» партії на Львівщині.

На цьому  наголосив під час Антикорупційного форуму у Києві  депутат міської ради Червонограда від «Народного контролю» Олександр Клімов.

kli

 «Лише активними діями, лише разом, об`єднавши наші зусилля, ми зможемо реалізувати  необхідні кроки,  щоб перемогти ганебне явище корупції, за яким Україна займає одне з останніх місць у світі» – говорить депутат.

Додамо, від Львівщини учасниками Форуму були Юрій Нестор, Олег Стельмах, Валерій Сасовець, Олександр Клімов, Ярослав Тарчанин, Сергій Острик, Павло Фіщук, Уляна Попелишин.

«Ми готові до протидії у нашій боротьбі, готові до провокацій та тиску – неодноразово через це проходили.  Але ми переконані – корупцію врешті буде подолано. Тим паче, коли небайдужі об`єднаються і будуть діяти спільно», – зазначив Валерій Сасовець.

Додамо, міський голова Дрогобича від партії «Народний контроль» Тарас Кучма уже ініціював позапланову перевірку місцевого бюджету. «У разі виявлення фактів зловживань міська влада відреагує належним чином», – запевняє мер міста.

 Нагадаємо, 23 грудня у Києві відбувся ІІ Антикорупційний форум. Його учасниками стали авторитетні громадські діячі, політики, яким довіряє суспільство. Загалом, захід зібрав понад 6 тисяч гостей.