«Народний контроль» на Тернопільщині вимагає зберегти медичні заклади

Депутати фракції «Народний контроль» ініціювали звернення до Кабінету Міністрів і Верховної Ради України щодо збереження медичних закладів району та центральної районної лікарні під час формування медичних округів.

Подано два депутатських запити до керівництва району з пропозиціями щодо реформування медицини району, покращення благоустрою в центральній частині райцентру.

«Депутатська фракція «Народного контролю» у районній раді вносить пропозиції та ініціює ряд питань, які суттєво впливають на життєдіяльність району. Ми застерігаємо від закриття медичних закладів у місті», – зазначив керівник фракції «Народного контролю» на Тернопільщині Ігор Мамчур.

Додамо, що фракція “Народного контролю” є однією з найефективніших в Борщівській громаді (депутати систематично проводять прийом громадян).

Мешканці району зверталися до депутатів районної ради переважно з комунальними проблемами, питаннями врегулювання земельних відносин та надання матеріальної допомоги на лікування.

Відтак депутати працюють над пропозиціями до районного бюджету та планом соціально-економічного розвитку району на 2018 рік.