«Народний контроль» нагадав чиновникам про відсутність спортзалу у школі №3

Уже п’ять років у Черкаській спеціалізованій школі №3 замість спортивної зали – звалище будівельних матеріалів і відходів. Підрядник, який почав робити ремонт, кошти за замовлення взяв, але жодних робіт не провів.

Батьки учнів школи наголошують, що за пʼять років  у спортзалі взагалі ніяких робіт не проводилось, тож  уроки фізкультури проводяться лише при хорошій погоді на вулиці.

«Що таке спортивний зал, наші діти не знають. Упродовж  трьох років приходило керівництво міста на наради та батьківські збори, обіцяли дуже багато. Казали, що у найближчі терміни проблему вирішать, але нічого не змінилося», – говорить батько школяра Євген Макаренко.

Як розповіла голова ради школи Вікторія, із 2013 року батьки школярів постійно звертаються до Черкаської міської ради. Результату – жодного.

«Ми займалися шахами, шашками, або робили легкі вправи у класній кімнаті. Ми дуже сподіваємося, що міська влада і вся громада м. Черкаси докладе зусиль, щоб наша спортивна зала почала працювати», –  висловила надію директор Черкаської спеціалізованої школи №3 Тетяна Ткаченко.

Як вдалося зʼясувати, підрядник  ТОВ «Дніпро-Моноліт ОС» упродовж чотирьох місяців  з моменту підписання договору мав  провести роботи з реконструкції приміщень спортзалу у школі. Натомість підприємство навіть не повернуло аванс департаменту архітектури, містобудування та інспектування Черкаської міської ради. Відтак місто  звернулося  до суду про стягнення авансу та штрафних санкцій за користування коштами.

Рішенням господарського суду Черкаської області позовні вимоги заявника та прокурора задоволено в повному обсязі, тож уже «на початку наступного навчального року у учнів школи №3 буде спортивна зала».

«Думаю,  до кінця канікул,  перед початком навчального року ми все таки ці роботи виконаємо. Є будівельники, які добре зарекомендували себе на об’єктах міста і виконують роботи якісно та у потрібний термін», – прокоментував  директор департаменту архітектури, містобудування та інспектування Черкаської міської ради Артур Савін.

«Народний контроль» перевірить, чи завершать будівельники багаторічний ремонт спортзалу у Черкаській школі №3.