«Народний контроль» нагадав комунальникам у Кам’янці-Подільському про їхні обов’язки

Два роки мешканці будинку на вул. Князів Коріатовичів, 60 Кам’янці-Подільському  просили місцевий ЖЕК облаштувати дитячий майданчик. Не дочекавшись допомоги, врешті облаштували зону для відпочинку дітей власним коштом. Втім сподіваються, що комунальники таки згадають про свої обов’язки –  встановлять на майданчику гірку і проведуть ремонт у під’їздах.

Володимир сам змайстрував гойдалку, а згодом і решту конструкцій, які сьогодні прикрашають дитячий майданчик у дворі на вулиці Князів Коріатовичів, 60. Чоловікові допомагали небайдужі сусіди.

«Почали робити майданчик  з пісочниці та лавочки, а потім в Інтернеті познаходили інструкції, як змайструвати різні гойдалки. Усе, що є зараз на майданчику, робилося власними руками, допомагали сусіди», – розповів мешканець будинку на вул. Князів Коріатовичів, 60 Володимир.

nkontrol_chmel_25.08.15

Його дружина Марина додає, що тільки парканчик, помальований у національні кольори, обійшовся мешканцям будинку у 2 тисячі гривень.

«Гірки  немає, але діти дуже люблять на ній кататися – ходять в інші двори. Дуже хотілося, щоби і на нашому майданчику встановили гірку. А ще діти люблять на турніках повисіти, полазити. Їх також немає», – говорить місцева мешканка Анастасія.

Нарікають мешканці і на безвідповідальне ставлення комунальників до ремонту під’їздів і даху. Журналісти «Народного контролю» запрошують директора комунального підприємства оглянути результати роботи його підлеглих. Для початку у під’їзді, а потім і на даху.

«Через пошкоджену покрівлю нас затопило.  Шпалери довелося переклеювати, проводку міняти. Стелю замащували», – повідомила кам’янчанка Марина.

Після спільних оглядин проблемних ділянок директор КП «Житловик» Валентин Свідерський запевнив:  його підлеглі виправлять свої помилки та огріхи у роботі.

Окрім того, за словами комунальника, через десять днів встановлять у дворі дитячу гірку. А у другій половині серпня бригада мулярів приведуть у порядок панелі у під’їзді.

У міськраді Кам’янець-Подільського команді «Народного контролю» пообіцяли не давати спуску місцевим комунальникам.

«Обіцяю, що через 5-7 днів на Князів Коріатовичів, 60 з’явиться гірка», – запевнив  заступник Кам’янець-Подільського міського голови Сергій Бабій.