«Народний контроль» наполягає на прийнятті правок до пенсійної реформи, – Добродомов

«Народний контроль» готовий проголосувати за пенсійну реформу лише за умови прийняття правок, які захищатимуть інтереси пенсіонерів.

Про це в коментарі телеканалу «112 Україна» заявив лідер «Народного контролю», народний депутат Дмитро Добродомов.

«Насамперед, ми вимагаємо провести індексацію пенсії. Адже інфляція зростає, а пенсії залишаються незмінними. Якби уряд зробив це раніше, сьогодні пенсія могла б бути на рівні 3 тис. грн. Ми проти підвищення страхового стажу до 35 років. Ми вимагаємо, щоб навчання в університетах, ПТУ та коледжах також враховували до страхового стажу», – сказав нардеп.

Добродомов додав, що реформа має захищати інтереси українців, а не МВФ.

«Ми категорично проти скасування списку «шкідливих професій» і наполягаємо на тому, щоб залишилися всі пільги за шкідливість праці. Обов’язково потрібно зберегти право виходити на пенсію за вислугою років лікарям та освітянам. Також потрібно провести аудит Пенсійного фонду, щоб дізнатися точну кількість пенсіонерів. А зараз уряд називає Закон «Про підвищення пенсій» і ховає в ньому вимоги МВФ. Це робиться для отримання нового траншу. По суті, реформа уряду – це скорочення пенсіонерів у країні», – констатував він.