народний контроль не допустить_ львів_02.02

«Народний Контроль» не допустить аби колишні чиновники прийшли до влади

У Миколаєві люстровані чиновники хочуть знову до влади. Екс-секретар міської ради, звільнена після Майдану, через суд прагне повернутися на посаду. Люди проти, у чесності правосуддя сумніваються. Вони звернулись до громадських діячів аби ті тримали справу на контролі.
Конфлікт між мерією та громадою у Миколаєві розпочався у травні минулого року, коли тодішні керманичі міста намагалися віддати в оренду у приватні руки «Миколаївводоканал», – свідчать громадські активісти. При цьому вартість комунального підприємства занизили у рази, – заявляють у теперішній міськраді.
«Для чого віддавати в приватні руки підприємство, який приносить дохід. Громада чітко поставила свою вимогу – ні консесій», – каже секретар Миколаївської міськради Андрій Щебель.
«Проблема полягала у тому, що власність громади хотіли просто забрати, не порадившись з громадою. Місцеве самоврядування і думку громади треба поважати», – каже активіст Іван Максимович.
Від травня триває суд між екс-секретарем Миколаївської мерії і громадою. Активісти переконані – вирішення справи вже понад півроку спеціально затягують. Суддю, який веде справу, кличуть пройти люстрацію.
«Кожен, хто виявить бажання, може прийти на громадську люстрацію. На даний час жоден суддя Миколаївського районного суду не виявив такого бажання і не відродив довіри до судової гілки влади», – запевняють активісти.
«Ми не дамо попередній владі повернутися назад. Ми не допустимо щоби комунальні підприємства переходили у приватну власність. Ми це будемо тримати на контролі і доб’ємося того, щоб суд був справедливий», – запевняє активіст руху «Народний Контроль».