«Народний контроль» не голосував за бюджет України на 2019 рік

У кошторисі немає жодно рядка, який покращив би життя простих українців.

Очевидним є лише те, що влада збільшує затрати на задоволення своїх потреб.

Своїх потреб, потреб олігархів та на догоду МВФ задля отримання чергової подачки у вигляді кредиту. Для кого завгодно, лише не для тих, чиїм коштом він формується, не для простих українців.

Бюджет – це гроші людей і вони мають йти на збільшення пенсій, мінімальних зарплат і прожиткового мінімуму. Ми підготували відповідні поправки, які суттєво скорочували фінансування чиновників. Проте уряд відхилив пропозиції «Народного контролю».
Натомість влада накладає на простих українців нові податки!

Цей бюджет, як і усі попередні, стає «бюджетом розвитку олігархів та влади», але точно не простих українців. Влада вирішила витратити податки українців на обслуговування Верховної Ради, Кабінету міністрів України, президента. Уперше в історії президент створює для себе власний фонд на мільярд гривень. Ці кошти будуть витрачатися на передвиборчу кампанію Петра Порошенка.

Ці олігархічні бюджети – це лише частина старої прогнилої системи! Аби нарешті влада стала командою менеджерів, яка обслуговує простих українців, ми маємо змінити систему. ЇЇ створили одні й ті ж люди, які вже 27 років то при владі, то в опозиції. Лише нові люди зможуть розвернути курс країни на 180 градусів та змінити нашу країну!