«Народний контроль» організовує дні військово-патріотичного виховання молоді

Щорічно «Народний контроль» разом з центром позашкільного виховання молоді Херсонської міської ради організовують та проводять військово-патріотичну гру «Випробування», так з 4 по 6 травня пройшли змагання, в яких взяли участь 11 шкіл міста, а це понад 100 дітей.

Організатори гри розбили табір (наметове містечко). На змаганнях діти показували свої навички в розбиранні та складанні автоматів, пошуку мін, надіванні протигазів, стрільбі, в наданні первинної медичної допомоги та інших видах занять. Був проведений конкурс пісні та строю, де молодь мала змогу пройти стройову підготовку. А ввечері був проведений конкурс «Коло друзів», на якому учасники проявили свої таланти та виконали патріотичні мініатюри тощо.

«Коли діти брали участь у всіх цих конкурсах, було приємно бачити, що молодь через серце пропускає любов до Батьківщини. Це дає нам віру в те, що діти виростуть зовсім іншими, ще більше будуть любити Україну і захищати її, як сьогодні на передовій її захищають наші безстрашні воїни-герої. В організації цього заходу також брали участь громадська організація «Добродія» та Херсонський осередок Всеукраїнська громадська організація «Асоціація «Афганці Чорнобиля» та Всеукраїнська громадська спілка ветеранів війни в Афганістані та антитерористичних операцій «Кордон», за що велика подяка їм – за матеріальну та фізичну участь», – зазначив голова Херсонського міського осередку «Народного контролю» Валерій Гурківський.