«Народний Контроль» перевірить чи автобусні маршрути будуть ходити справно

Не знищувати приватних перевізників вимагає у мера міста одразу декілька транспортних фірм. Вони прийшли до Андрія Садового з акцією протесту. На думку підприємств, міський голова навмисно виганяє їх з ринку перевезень. Пан Володимир впевнений, перепаде від цього перш за все пересічним львів’янам.
«Людям доведеться набагато довше стояти», – каже працівник ТзОВ «Успіх-БМ» Володимир.
«Це означає, те що в нас всі залишаться без роботи. Це лише початок. Він просто хоче знищити підприємства», – каже водій автобуса №53 Олег.
«Планувалося рейдерське захоплення наших маршрутів і знищення нашого підприємства взагалі, усунення від ринку. Ми хочемо спокійно працювати, ми не хочемо тих судів, ми не хочемо тих цькувань та економічного знищення», – директор ТзОВ «Успіх-БМ» Юрій Мельник.
Війна між приватним підприємством «Успіх-БМ» і керманичем міста триває вже декілька років. Колись і мирний договір сторони підписували. Перевізник поступився маршрутом №47 а, та в мерії домовленостей не дотрималися, тишком нишком їхній рейс 53-ій віддали іншій фірмі, – нарікає керівництво «Успіх-БМ».
«Успіх» сказав «так» – ми погоджуємося відмовитись від одного маршруту, вони це зробили, виставили цей маршрут на конкурс. Потім в них чомусь вирішили забрати ще один маршрут, викинути нам перевізника нам з одного маршруту чи з декількох, це означає, що на цих маршрутах люди будуть чекати вдвічі-втричі довше. Коли рішення робочої групи, затвердженні міською радою, потім одноосібно порушується, тоді міська влада, виконавчі органи, впершу чергу, втрачають довіру, особисто міський голова», – зазначає громадський активіст, депутат ЛМР Валерій Веремчук.
«Цього тижня ми зберемо відповідну нараду, з цього приводу запросимо перевізника. Ми маємо розірвати договір з АТП 166030, з яким був підписаний цей договір, і він мав би залишитись за «Успіх-БМ», – каже керівник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич.
«Сьогодні нам з вами просто контролювати, і «Народний Контроль» буде це робити, щоби якісно виконував обов’язки і цей перевізник, і інші, в тому числі комунальне АТП-1, щоб їздили маршрути стільки, скільки треба, тоді, коли треба, і щоби не чинився тиск на людей, які у Львові сьогодні працюють. «Народний Контроль» буде активно висловлювати свою позицію, звертатися у відповідні органи, щоби не допустити погіршення ситуації з перевезеннями у Львові», – запевняє громадський активіст, депутат ЛМР Валерій Веремчук.