«Народний Контроль» перевірить чи правомірно відбулася зміна цільового призначення у парковій зоні по вулиці Стрийській.

До «Народного Контролю» звернулися жителі вул. Стрийської. Люди розповіли, що вони проти забудови місцевого гаю, мовляв, там проходить не законне будівництво, а рейдерське захоплення. Відтак, щоби врятувати сквер мешканці взялися збирати підписи. Опісля ї передадуть очільнику Львова Андрію Садовому.

Пані Наталя переконана, будувати нові будинки таки варто, втім задля цього не треба знищувати дерева.

«Я думаю, що можна було би так проектувати щоби навколо парку будувати. Ми дзвонили на гарячу лінію міста – реакції ніякої, дзвонили в Сихівську райдержадміністрацію також вони не знають нічого. Якщо мер не буде реагувати, то ми будемо звертатися до суду», – каже місцева мешканка Наталя.

«Якщо у вас є думка, що – це паркан  поставлений вночі чи самовільно, чи без документів, то – це є не правда. Самому забудовнику цікаво залишити більше дерев – це є для нього напевне бізнес», – наголосив радник директора фірми «Квіти плюс» Андрій Стародуб

Ініціативній групі директор фірми «Квіти Львова» пояснив всі необхідні документи для будівництва  у них є, ба, навіть, погодився вислати активістам їхні копії.

«Поки що ми нічого не будуємо згідно з дозвільних документів. Ми обгородили територію. І планово підготовлюємо. Почистили, вирівняли. Дерев ніяких не зрізуємо –  підемо на компроміс», – каже директор фірми «Квіти Львова» Іван Гудима.

«Я особисто буду дбати і робити все потрібне щоби там не відбулося порушень і щоби це не пошкодило мешканцям нашого Львова. Потрібно активно сідати і разом поправляти межі парку і враховувати побажання місцевих мешканці», – за акцентував  член депутатської групи «Народний Контроль» у ЛМР Андрій Стецьків.

Тим часом народний депутат України Дмитро Добродомов уже написав звернення очільнику Львова Андрію Садовому, директорові департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Роману Желеху та начальнику Державної інспекції сільського господарства Івану Іващуку з проханням надати інформацію про те, чи правомірно відбулася зміна цільового призначення у парковій зоні по вулиці Стрийській.