«Народний контроль» перевірив законність будівництва на Замарстинівській, 162

Будівництво на вулиці Замарстинівській, 162 у Львові почалося кілька місяців тому. Проте ні забудовник, ні районна влада не пояснили людям: хто і що саме  будує. Відтак місцеві мешканці звернулися по допомогу до «Народного контролю» з проханням дізнатися деталі «таємного» будівництва.

 «У мене маленька дитина, яка заснути в обід не може, адже на будівництві постійно стоїть шум. Нема нормованого графіку робіт. Іноді працюють навіть уночі», ­– скаржилася журналістам «Народного контролю» місцева мешканка Мар’яна.

 «Дім хитається. Нам не відповіли,  хто і що будує. Я не знаю, який вплив власне буде мати це будівництво на мій будинок. Хто буде відповідати, якщо  моя домівка завалиться?», – бідкалася й місцева мешканка Тетяна.

Вислухавши нарікання людей, координатор «Громадського руху «Народного контролю» Галина Юрковська звернулася до Шевченківської РА з вимогою надати інформацію щодо будівництва на Замарстинівській.

У свою чергу начальник житлового господарства  Шевченківського району Львова Тарас Гнида показав журналістам усі документи від забудовників.

Як виявилося, висотка зводиться законно, є всі дозвільні документи. Ба більше, посадовець додав: відповідні служби вже стежать, щоби будівельні роботи не зашкодили сусіднім житловим будинкам.

Також начальник житлового господарства повідомив, що контролюватиме, аби  ремонтні роботи проводилися лише у чітко встановлений час – із 8 ранку до 21:00 у будні дні.

Якщо забудовник не дотримуватиметься графіку робіт, містяни можуть повідомляти про це на гарячу лінію «Народного контролю»  або за телефоном «102».