«Народний контроль» підготував постанову про аудит «Нафтогазу» та «Укргазвидобування», – Добродомов

Ми маємо дізнатися реальну ціну газ, аби люди платили за собівартістю.
Про це заявив лідер партії «Народний контроль», народний депутат Дмитро Добродомов у програмі «Погляд на тиждень» на телеканалі «112 Україна».

«Необхідно перевірити і «Нафтогаз», і «Укргазвидобування». Це – державні підприємства, тобто ті, які належать людям. А там за час незалежності не проводили реального та прозорого аудиту. Люди мають дізнатися справжню ціну на газ. Ба більше, зараз населення має купувати його за собівартістю. Адже Україна видобуває достатнього власного газу, аби забезпечити людей. А тепер виходить, що влада говорить про затягування поясів, а затягує їх хіба простому народу», – розповів нардеп.

Добродомов наголосив, що сьогоднішня ціна на газ необґрунтована через посередництво компанії «Нафтогаз».

«Це компанія, яка нічого не видобуває, не транспортує, а просто встановлює нам ці тарифи. А потім ці гроші йдуть на нереальні премії працівникам, як ті 46 мільйонів після Стокгольмського арбітражу. Саме ж керівництво «Нафтогазу» відстоює інтереси тих п’яти-шести олігархічних кланів, які збагачуються коштом цих шалених тарифів. Подивіться на список 100 найбагатших українців. Поки нашу країну визнали найбіднішою у Європі, їхні статки зросли на 43 відсотки», – зауважив лідер «Народного контролю».