«НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ» ПІДТРИМУЄ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ ХЕРСОНСЬКОЇ МОЛОДІ

Кожного року Херсонський міський осередок «Народного контролю» активно бере участь у заходах, які спрямовані на виховання громадської свідомості і військово-патріотичного вихованню молоді. В березні відбувся ХVІ  відкритий фестиваль військово-патріотичної пісні «Рядки, опалені війною», присвячений Дню визволення міста Херсона від фашизму.

«Сьогодні військово-патріотичне виховання української молоді має бути одним з пріоритетних напрямів державної молодіжної політики. Такі заходи покликані формувати патріота України, його емоційно-вольові якості як громадянина та сприяти підвищенню рівня фізичної підготовки підлітків. До тих пір, поки виховання національно свідомих громадян не буде систематичним процесом і не стане складовою частиною формування нової політичної нації, доти життєдіяльність української держави буде під загрозою», – наголосив голова Херсонського міського осередку «Народний контроль» Валерій Гурківський.

Ось уже 16 років проходить цей пісенний фестиваль. У цьому році діти виконували більш сучасні пісні, а також ті, що асоціюються в нас з нинішньою війною.

«Впевнено можна сказати, що діти не просто співають, а проживають ці пісні, адже, на жаль, застали такий неспокійний час в своїй країн», – додав Валерій Гурківський.