«Народний контроль» підтримує жителів Сарненського району

Вже завтра на сесії Рівненської обласної ради депутати прийматимуть зміни до Перспективного плану формування територій громад Рівненської області. Згідно з ними, а також з напрацюваннями робочої групи, до якої входять фахівці обласної державної адміністрації та представники Офісу реформ, на території Сарненського району має бути утворена Немовицька об’єднана територіальна громада з центром в с. Немовичі. Туди мають увійти також Зносицька та Тинненська громади. Відповідні громадські слухання були проведені, та отримано позитивне голосування на сесіях відповідних сільських рад.

За наявною інформацією, влада району та народний депутат від цього округу роблять все можливе, аби зірвати ініціативу громади. Ведуться перемовини серед депутатського корпусу, аби Немовичі увійшли до складу Сарненської об’єднаної міської громади.

«Ціна питання – земля поблизу Сарн. Зручне географічне розташування, інфраструктура – ось за що бореться влада, і чхати вони хотіли на те, що по закону, об’єднання має бути добровільним, а громади – спроможними. Усі розрахунки вказують на те, що Немовицька громада буде саме такою, і ми підтримуємо мешканців в їхній ініціативі», – зазначив Дмитро Сільман, керівник Рівненської обласної організації «Народний контроль».