В Івано-Франківську «Народний контроль» долучився до святкуванні 70-річчя Вищого художнього професійного училища №3

17 листопада в рамках співпраці «Народного контролю» з професійно-технічними закладами представник партії з Прикарпаття Роман Кобильник взяв участь у святкуванні 70-річчя Вищого художнього професійного училища №3 м. Івано-Франківська.

Він передав вітання лідера політичної партії «Народний контроль», народного депутата Дмитра Добродомова, в якому той висловив велику подяку колективу за підготовку кваліфікованих кадрів, виховання молодого покоління та вагомий внесок в розвиток професійно-технічної освіти Прикарпаття. Також Роман Кобильник вручив пам’ятний подарунок закладу, який буде корисним студентам при підготовці до семінарських та практичних занять та проведенні наукових досліджень.

«Депутати «Народного контролю» у Верховній Раді є співавторами Закону України «Про професійно-технічну освіту». Свої пропозиції до цього закону вносили і освітяни Прикарпаття. Ми й далі будемо відстоювати права та інтереси професійно-технічних закладів, співпрацювати в різних сферах та підтримуватимемо ініціативи, які сприятимуть їх розвитку», – зазначив Роман Кобильник.