????????????????????????????????????

«Народний контроль» Прикарпаття» розʼяснює, які ризики приховують запропоновані зміни до КУ

Активісти «Громадського руху «Народний контроль» проти змін до Конституції, прийнятих Верховною Радою 31 серпня у першому читанні. Свою позицію вони озвучили сьогодні, 3 серпня,  на Вічевому майдані Івано-Франківська у межах акції  «Народний контроль» проти запропонованих змін до Конституції».

????????????????????????????????????

У спілкуванні з мешканцями обласного центру активісти «Народного контролю Прикарпаття» пояснювали , які небезпеки несуть пропоновані зміни до Основного Закону України.

Зокрема, ризики криються в особливому статусі, який прихований в окремому Законі через перехідні положення, для Донецької і Луганської областей. Це – пряма дорога до федералізації України. Крім того, усі зміни до Конституції мали би якнайширше обговорюватися у суспільстві. На цьому наполягають активісти «Народного контролю» та їхній лідер – народний депутат України Дмитро Добродомов.

akcija3

Чотири години поспіль активісти «Народного контролю» Прикарпаття  вели просвітницьку роботу з громадянами  з допомогою інформаційних стендів  «Зміни до Конституції – план Путіна», «Чого хоче Росія?», «Невчасна ініціатива», а також у безпосередніх розмовах з мешканцями міста, які жваво цікавилися нинішньою політичною ситуацією.